Auto Szkoła Ośrodek Szkolenia Kierowców Jerzy Chrzanowski

Auto Szkoła Ośrodek Szkolenia Kierowców Jerzy Chrzanowski - tymczasowe zdjęcie

Auto Szkoła Ośrodek Szkolenia Kierowców Jerzy Chrzanowski z siedzibą w Krakowie. Auto Szkoła Ośrodek Szkolenia Kierowców Jerzy Chrzanowski przygotuje Cię do egzaminu na prawo jazdy w Krakowie w zakresie kategorii: B. Poznaj opinie użytkowników na temat tego OSK lub pozostaw własną. Auto Szkoła Ośrodek Szkolenia Kierowców Jerzy Chrzanowski nie posiada jeszcze indywidualnego opisu.

Jeżeli jesteś właścicielem tej szkoły, zaktualizuj tę wizytówkę za darmo już teraz! Pokaż się Kursantom, szukającym Twojej szkoły, z jak najlepszej strony i pomóż zdać prawo jazdy w Krakowie!

Aktualizuj wizytówkę szkoły
  • Ocena: 0
    Liczba głosów: 0
    Dodaj opinię
  • ul. Budziszyńska 19 31-619 Kraków
  • tel. 641-00-35

Prawo jazdy to jedna z rzeczy, która w życiu wyznacza nowy etap. Dość często pierwsze podejście do egzaminu na prawo jazdy ma miejsce jeszcze w szkole średniej. Dla tej grupy kandydatów na kierowców, to jeden z ważniejszych egzaminów w życiu, który jest dla wielu przepustką do dorosłego życia.

Prawo jazdy Kraków

Najbliższe terminy kursów

Jeżeli ta sekcja zostanie uzupełniona, Auto Szkoła Ośrodek Szkolenia Kierowców Jerzy Chrzanowski będzie mogła opublikować tutaj terminy kursów na prawo jazdy.

Opinie o szkole

  • Auto Szkoła Ośrodek Szkolenia Kierowców Jerzy Chrzanowski nie posiada jeszcze żadnych opinii. Już teraz dodaj swoją opinię - może być pierwszą! Twoja opinia i opinie innych Użytkowników serwisu, dla wielu osób będą bardzo pomocne w podjęciu decyzji o skorzystaniu z oferty Auto Szkoła Ośrodek Szkolenia Kierowców Jerzy Chrzanowski.

Dodaj opinię
Dodaj opinię o szkole
Twoja ocena:

Imię / nick:

E-mail:

Twoja opinia:

Zastrzegamy sobie prawo do odrzucenia lub usunięcia opinii zawierających: wulgaryzmy, teksty reklamowe, wypowiedzi niezwiązane z powyższą szkołą jazdy, obraźliwe wobec innych użytkowników serwisu, osób trzecich, instytucji, itp.

Pola obowiązkowe

Prawo jazdy w Polsce

Poznaj pełną listę szkół jazdy z 86 miast w Polsce. Każdy z OSK posiada swoją wizytówkę, dzięki której poznasz niezbędne dane kontaktowe - adres szkoły, numery telefonów, kategorie prawa jazdy, do których dana szkoła jazdy przygotowuje Kursantów. W przypadku tych szkół, które aktualizują dane swoich wizytówek, poznasz również terminy rozpoczęcia najbliższych kursów na prawo jazdy! Odszukaj szkoły jazdy w swoim mieście, wybierz najlepszą i zdaj egzamin na prawo jazdy!

Artykuły - prawo jazdy
Prawo jazdy na motocykl - jak je uzyskać?15.07.2016
Prawo jazdy na motocykl - jak je uzyskać?

Ładna pogodna sprzyja rozważaniom na temat podróży jednośladem. Zanim jednak staną się one faktem, niezbędne prawo jazdy na motocykl. W zakresie kierowania tym type pojazdu można ubiegać się o takie kategorie, jak: A, A1, A2 lub AN.

Zmiany w przepisach - prawo jazdy 201702.07.2016
Zmiany w przepisach - prawo jazdy 2017

Na świeżo upieczonych kierowców, które swoje prawo jazdy odbiorą po 1 stycznia 2017 roku, czeka kilka nowych zmian, będących skutkiem nowelizacji ustawy. Zmiany te wprowadzają kilka ograniczeń, ale również i obowiązków dla nowych kierowców. Zmiany dotkną również kierowców z wieloletnim stażem.

Jak wygląda egzamin teoretyczny na prawo jazdy?10.07.2016
Jak wygląda egzamin teoretyczny na prawo jazdy?

Egzamin teoretyczny na prawo jazdy jest zaraz po ukończeniu nauki w szkole jazdy, kolejnym krokiem do uzyskania dokumentu prawa jazdy. Pozytywny wynik z egzaminu praktycznego jest przepustką do kolejnego, już ostatniego etapu - egzaminu praktycznego.

Wszystkie artykuły →