"Auto-Szkoła Juszczak"

"Auto-Szkoła Juszczak" - tymczasowe zdjęcie

"Auto-Szkoła Juszczak" z siedzibą w Łodzi. "Auto-Szkoła Juszczak" przygotuje Cię do egzaminu na prawo jazdy w Łodzi w zakresie kategorii: B. Poznaj opinie użytkowników na temat tego OSK lub pozostaw własną. "Auto-Szkoła Juszczak" nie posiada jeszcze indywidualnego opisu.

Jeżeli jesteś właścicielem tej szkoły, zaktualizuj tę wizytówkę za darmo już teraz! Pokaż się Kursantom, szukającym Twojej szkoły, z jak najlepszej strony i pomóż zdać prawo jazdy w Łodzi!

Aktualizuj wizytówkę szkoły
  • Ocena: 0
    Liczba głosów: 0
    Dodaj opinię
  • ul. Rydzowa 2 Łódź
  • tel. 6111771
    501

Prawo jazdy to jedna z rzeczy, która w życiu wyznacza nowy etap. Dość często pierwsze podejście do egzaminu na prawo jazdy ma miejsce jeszcze w szkole średniej. Dla tej grupy kandydatów na kierowców, to jeden z ważniejszych egzaminów w życiu, który jest dla wielu przepustką do dorosłego życia.

Prawo jazdy Łódź

Najbliższe terminy kursów

Jeżeli ta sekcja zostanie uzupełniona, "Auto-Szkoła Juszczak" będzie mogła opublikować tutaj terminy kursów na prawo jazdy.

Opinie o szkole

  • "Auto-Szkoła Juszczak" nie posiada jeszcze żadnych opinii. Już teraz dodaj swoją opinię - może być pierwszą! Twoja opinia i opinie innych Użytkowników serwisu, dla wielu osób będą bardzo pomocne w podjęciu decyzji o skorzystaniu z oferty "Auto-Szkoła Juszczak".

Dodaj opinię
Dodaj opinię o szkole
Twoja ocena:

Imię / nick:

E-mail:

Twoja opinia:

Zastrzegamy sobie prawo do odrzucenia lub usunięcia opinii zawierających: wulgaryzmy, teksty reklamowe, wypowiedzi niezwiązane z powyższą szkołą jazdy, obraźliwe wobec innych użytkowników serwisu, osób trzecich, instytucji, itp.

Pola obowiązkowe

Prawo jazdy w Polsce

Poznaj pełną listę szkół jazdy z 86 miast w Polsce. Każdy z OSK posiada swoją wizytówkę, dzięki której poznasz niezbędne dane kontaktowe - adres szkoły, numery telefonów, kategorie prawa jazdy, do których dana szkoła jazdy przygotowuje Kursantów. W przypadku tych szkół, które aktualizują dane swoich wizytówek, poznasz również terminy rozpoczęcia najbliższych kursów na prawo jazdy! Odszukaj szkoły jazdy w swoim mieście, wybierz najlepszą i zdaj egzamin na prawo jazdy!

Artykuły - prawo jazdy
Zmiany w przepisach - prawo jazdy 201702.07.2016
Zmiany w przepisach - prawo jazdy 2017

Na świeżo upieczonych kierowców, które swoje prawo jazdy odbiorą po 1 stycznia 2017 roku, czeka kilka nowych zmian, będących skutkiem nowelizacji ustawy. Zmiany te wprowadzają kilka ograniczeń, ale również i obowiązków dla nowych kierowców. Zmiany dotkną również kierowców z wieloletnim stażem.

Jak wygląda egzamin teoretyczny na prawo jazdy?10.07.2016
Jak wygląda egzamin teoretyczny na prawo jazdy?

Egzamin teoretyczny na prawo jazdy jest zaraz po ukończeniu nauki w szkole jazdy, kolejnym krokiem do uzyskania dokumentu prawa jazdy. Pozytywny wynik z egzaminu praktycznego jest przepustką do kolejnego, już ostatniego etapu - egzaminu praktycznego.

Prawo jazdy na motocykl - jak je uzyskać?15.07.2016
Prawo jazdy na motocykl - jak je uzyskać?

Ładna pogodna sprzyja rozważaniom na temat podróży jednośladem. Zanim jednak staną się one faktem, niezbędne prawo jazdy na motocykl. W zakresie kierowania tym type pojazdu można ubiegać się o takie kategorie, jak: A, A1, A2 lub AN.

Wszystkie artykuły →